Witaj na stronie klubu Atest Kobylany
  Menu
>Strona Główna
>Historia Klubu
>Skład klubu
>Galeria

  Sponsorzy
>OSM Opatów
  Informacje o stronie
>Kontakt
>Info o stronie
>Info o autorze
  Miejsce na reklame
>Link
>Link
>Link
>Link

2 Kolejka Rozgrywek Opatowskiej Ligi Halowej


20 listopada w Hali Sportowej Samorządowym Zespole Szkół nr 2 miała miejsce druga juz kolejka Opatowskiej Ligi Halowej

Po pierwszej kolejce tak przedstawia się tabela z punktami :

Lp.Nazwa DrużynyMeczePunktyWygraneRemisyPrze-
grane
Strzelone
bramki
Stracone
bramki
1.VOLTURI PIOTRÓW26200156
2.STRAŻAK BIDZINY26200112
3.VENUS II OPATÓW26200135
4.MIASTO OŻARÓW26200125
5.OPATOWSKI OśRODEK KULTURY
"MŁODE WILKI"
2620092
6.VENUS OPATÓW2620075
7.GOK SADOWIE23101126
8.FC DACHY
PAWEŁ SOśNIAK
231011110
9.PROFESSIONAL OPATÓW2310178
10.ATEST KOBYLANY KRÓWKA OPATOWSKA2101157
11.SAWICKI TEAM2101157
12.LIDER OŻARÓW2000237
13.STRAŻAK BIDZINY II20002611
14.FC USŁUGI BUDOWLANE GIERCZYCE20002511
15.GRANIT KSIąŻEK IWANISKA20002313
16.FC JURKOWICE20002216



Atest Kobylany po pierwszej kolejce zajmuje 10 miejsce.

Copyright © 2010 by Sqr3byk
Reklamy